Ana SayfaDünyadanBonobo'dan albüm öncesi son tur: "From You"

Bonobo’dan albüm öncesi son tur: “From You”

Dans müziğinin en büyüklerinden Bonobo, diğer adıyla Simon Green, merakla beklenen yeni albümü Fragments‘tan önceki son teklisi “From You”yu yayınladı.

Joji ile bu parçada güçlerini birleştiren Bonobo eşsiz bir lezzet yaratarak bir kez daha ziyafet sunuyor. From You, NinjaTune etiketi ve GRGDN Müzik temsilciliğiyle ile 3 Ocak 2022’de tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

Bonobo’nun Jamila Woods, Kadhja Bonet, Jordan Rakei gibi isimlerle yaptığı birbirinden güzel iş birliklerinin yer aldığı ve sanatçının şimdiye kadar en duygu yoğunluklu albümü olan Fragments‘a From You ile Office Magazine tarafından türünün ilk müzik starı olarak kabul edilen Joji de dahil oluyor ve enfes bir melodiye dokunarak kalpleri ısıtıyor.

2020 ve 2021 yılları arasında Los Angeles stüdyosunda çok sayıda fikir ve projeden doğan kayıt, sonunda hem iş birliğinin hem de Green’in vahşi doğaya kaçışının yarattığı bir ilham parıltısıyla ortaya çıktı. Fragments, kişisel ve toplu olarak mücadele ile izolasyonun ve artan, neşeli dönüşün sesidir.”

Fragments; Rolling Stone, Creative Review The Fader, Pitchfork, The Observer, Dj Mag’te tag ve dünya çapında çok sayıda önemli çalma listesi ve radyo programında yer aldı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR