Ana SayfaHaberlerBora Yeter Collective'den "Denize Doğru" yayınlandı

Bora Yeter Collective’den “Denize Doğru” yayınlandı

Kolpa grubunun bas gitaristi Bora Yeter’in ilgi gören projesi Bora Yeter Collective, 4. şarkısını yayınlıyor. Eski parçaları modern düzenleme ile günümüz gençliğiyle buluşturmayı da hedefleyen, internetin gizli kalmış yetenekleriyle deneyimli müzisyenleri buluşturan projenin yeni şarkısı 90’larda büyük ilgi gören ancak hiç klip çekilmemiş Mustafa Sandal şarkısı “Denize Doğru”. 

buğratmaca

2018’de “Kimse Bilmez”, geçtğimiz yıl “Odam Kireç Tutmuyor” ve “Güzelliğin On Par’etmez” şarkılarını düzenleyen Bora Yeter Collective, neovision etiketiyle yayınlanan Denize Doğru’nun aranjesini Buğra Atmaca ve Bora Yeter birlikte yaptı. Ethnic House ve Trap tarzında yaptığı şarkılarıyla dünya çapında hatrı sayılır bir kitle yakalayan Buğra Atmaca’nın ilk defa bir radyo şarkısı yayınlanıyor. Şarkının vokalleri ise, Youtube kanalında paylaştığı canlı performanslarıyla hatrı sayılır bir kitleye ulaşan ve yakında ilk albümünü yayınlayacak olan Sinem Güngör”e ait. 

borayeter 1

Mustafa Sandal’ın da üretim sürecinde desteklediği şarkının klibini Bora Yeter Collective’in önceki bütün video kliplerini de çeken yönetmen Serdar Börcan çekti. Görüntü yönetmeni ise Onur Cabi. Oyuncu olarak ise Reynmen’in “Ela” klibinde de rol alan Dilşad Yanar dikkat çekiyor. 

Yakında klibi yayınlanacak olan şarkıyı Spotify ve YouTube‘da dinleyebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR