Ana SayfaHaberler"Bozkır" 2. sezonuyla 9 Şubat’ta yayında

“Bozkır” 2. sezonuyla 9 Şubat’ta yayında

BluTV’nin en sevilen orijinal dizilerinden “Bozkır” ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. 2018’de yayın hayatına başlayan ilk sezonunun ertesinde beş yıllık bir ara veren dizinin hayranları için hasret sona eriyor: İkinci sezon 9 Şubat’ta!

Başrolde yine Yiğit Özşener’i izleyeceğimiz ikinci sezondan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İlk sezonda Özşener’in canlandırdığı Seyfi Amir’in ortağı Nuri Pamir karakterini canlandıran Ekin Koç yeni sezonda yerini Furkan Andıç’a bırakıyor. Furkan Andıç’ı, başkomiser Seyfi’nin yeni ortağı Payidar rolünde izleyeceğiz. Cemre Baysel, Yüsra Geyik, Fatih Al, Cemal Toktaş ve Bülent Düzgünoğlu gibi isimlerin yer aldığı kadrosuyla göz dolduran ikinci sezonun senaryosunda yine Levent Cantek imzası var.

İlk sezonda bir çocuk cinayeti davasının peşinden koşan kahramanımızın ikinci sezonda neler yaşayacağı merak konusu. Özşener’in üst sesiyle Seyfi Amir’i dinlediğimiz tanıtım fragmanı uzun zamandır beklenen ikinci sezon için hayranlarını şimdiden heyecanlandırmış durumda.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR