Ana SayfaDünyadanBritney Spears: "Belgeselden sonra çok ağladım"

Britney Spears: “Belgeselden sonra çok ağladım”

Britney Spears, Hulu’da yayınlanan Framing Britney Spears belgeselini izlemediğini ama düştüğü durum yüzünden haftalar boyunca ağladığını açıkladı.

Dünya çapında bilinen o sloganı hatırlar mısınız? “Britney 2007’de başardı, sen de başarabilirsin.” 2007 yılında ölüm haberleri bile hazırlanan Britney Spears öyle büyük bir çöküş yaşadı ki, kimse onun bu dönemden sağ çıkabileceğine inanmıyordu.

Ama öyle olmadı. Britney sonrasında gerçek anlamda küllerinden doğdu.

ÖZETLE: “BENİ ANCAK DANS KESER” 

Spears, “Framing Britney Spears” belgeselinden sonra ilk kez Instagram hesabından bir açıklama yaptı.

“Hayatım her zaman çok spekülasyon konusu oldu. İzlendim ve gerçekten hayatım boyunca yargılandım! Akıl sağlığım için, vahşi, insani ve canlı hissetmek için hayatımın her gecesi Aerosmith’le dans etmem gerekiyor. Hayatım boyunca insanların önünde performans sergiledim. Gerçek kırılganlığınızla evrene güvenmek çok güç gerektirir çünkü medya tarafından her zaman çok yargılandım… Aşağılandım, utandım, hala da utanıyorum. Dünya dönmeye devam ederken ve hayat devam ederken, biz hala insanlar kadar kırılgan ve hassas kalıyoruz. Belgeseli izlemedim ama gördüklerime göre beni içine soktukları ışıktan utandım. İki hafta ağladım ve hala bazen ağlıyorum! Kendi neşemi, içimdeki pevgiyi ve mutluluğu sürdürmek için kendi maneviyatımla elimden geleni yapıyorum. Her gün dans etmek bana neşe getiriyor! Mükemmel olmak için burada değilim. Mükemmel sıkıcıdır… İyilik yapmak için buradayım!”

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR