Ana SayfaDünyadanBritney Spears belgeseli müzik dünyasında yankı uyandırdı

Britney Spears belgeseli müzik dünyasında yankı uyandırdı

Pop müziğin dünyaca ünlü isimlerinden Britney Spears’ın New York Times’a hayatını anlattığı belgesel müzik dünyasında büyük ses getirdi.

39 yaşındaki Britney Spears, 90’lar 2000’ler pop müziğin zirvedeki ismiydi. Sanatçı, 2007 yılında özel yaşamında yaşadığı sıkıntılar nedeniyle 2008 yılından bu yana iş ve finansal hakları konusunda söz sahibi değil. Spears, 2008’den bu yana babası Jamie Spears’ın vesayeti altında yaşıyor.

Framing Britney Spears adlı belgeselin yayınlanmasının ardından Spears’a, Miley Cyrus, Sarah Jessica Parker, Bette Midler ve Paramore grubunun solisti Hayley Williams gibi isimlerden destek geldi. Miley Cyrus, Super Bowl’daki performansında “Seni seviyoruz Britney!” diye bağırdı. Oyuncu Sarah Jessica Parker ve şarkıcı Bette Midler ise sosyal medyadan “Britney’i Özgür Bırakın” paylaşımları yaptı. “FreeBritney” kısa sürede TT oldu.

Belgeselin yayınlanmasının ardından tweet atan Spears, “Her insanın kendi hikayesi var. Hepimizin çok farklı parlak güzel hayatları var. Unutmayın, bir kişinin hayatı hakkında ne bildiğimizi düşünürsek düşünelim, merceğin arkasında var olan gerçeklikle kıyaslayamayız” dedi.

Spears ayrıca, 3 yıl önceki performansının videosunu paylaşarak sahnede olmayı özlediğini söyledi ve “Ama öğrenmeye ve normal bir insan olmaya çalışıyorum. Günlük hayattan zevk almayı seviyorum” diye de ekledi.

Britney Spears’ın 2007’de yaşadığı ağır depresyon nedeniyle gördüğü tedaviden sonra babası Jamie Spears vasi olarak görevlendirilmiş, Spears’ın finansal ve tıbbi süreçlerinin tüm kontrolünü üstlenmişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR