Ana SayfaHaberlerBritney Spears yeni şarkısını yayınladı

Britney Spears yeni şarkısını yayınladı

Britney Spears, Elton John’la birlikte seslendirdiği ‘Hold Me Closer’ şarkısıyla resmi olarak müzik sektörüne geri döndü.

Britney Spears yıllar boyunca süren bağımsızlık savaşını en nihayet geçen yılın kasım ayında kazanmıştı. 14 yıla yakın bir süre hayatının ve parasının kontrolünü üstlenen babasının vasiliği sona erdikten sonra Britney Spears‘ın müzik kariyerinde nasıl bir yol izleyeceği merak konusuydu.

Elton John adeta Britney‘nin elinden tuttu ve müzik sahnesine bağımsız geri dönüşünde ona destek oldu. John‘un 1971 tarihli “Madman Across the Water” adlı albümünde yer alan Tiny Dancer’ın yeni versiyonu için bir araya gelen ikili, Beverly Hills stüdyosunda şarkının kaydını gerçekleştirdi. Justin Bieber, Miley Cyrus, Pearl Jam ve Ozzy Osbourne gibi isimlerle çalışan Grammy ödüllü Andrew Watt şarkının prodüktörlüğünü üstlendi. 

Ve Tiny Dancer’ın yeni bir yorumu olan ‘Hold Me Closer’ bugün yayınlandı. Bu şarkı Britney Spears‘ın 14 yıla yakın süren vasiliğinden sonraki resmi olarak müzik sektörüne geri dönüşünün ilk şarkısı olması bakımından büyük önem taşıyor. Arkasında Elton John gibi güçlü bir ismin olması ise en büyük şansı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR