Ana SayfaDünyadanBruno Mars ve Anderson .Paak'tan "Leave The Door Open"

Bruno Mars ve Anderson .Paak’tan “Leave The Door Open”

Bruno Mars ve Anderson .Paak, 1 hafta önce beraber Silk Sonic adı altında yeni bir albüm yaptıklarını duyurmuşlardı. Albümden yayınlanan ilk single “Leave The Door Open” oldu. 

Bruno Mars ve Anderson .Paak, 2017 yılında beraber turneye çıkmıştı. Aynı yıl içinde ikilinin Abbey Road’da Disclosure ve Nile Rodgers ile birlikte çalıştığı iddia edilmişti.

Albümde Funk müziğin öncülerinden Bootsy Collins’in konuk olarak albüme ne kadar yakından dahil olduğu dışında, işin yapısı hakkında henüz pek bir şey bilinmiyor.

Bruno Mars’ın son tam kapsamlı çalışması 2016’nın 24K Magic‘iydi ve aradan birkaç yıl geçmesine rağmen, projenin muazzam başarısı onu bugüne kadar taşıdı. 2018 Grammy Ödülleri’nde Mars, 24K Magic ile “Yılın Albümü”, “En İyi R&B Albümü”, “Yılın Kaydı”, “Yılın Şarkısı”, “En İyi R&B Performansı” kategorileri de dahil olmak üzere 6 Grammy ödülü kazandı. Bruno Mars daha sonra Cardi B ile 2018 yılında “Finesse”nin remix versiyonunu yayınladı.

Anderson .Paak ise aktif bir 2020 geçirdi. Jay Rock ile “Lockdown”, Rick Ross ile “Cut Em In” ve Busta Rhymes ile “Yuuuu” gibi parçalar paylaştı . JEWELZ, The Breed, Shucati ve efsanevi yapımcı Timbaland’ın prodükötörlüğünde yayınlandı. Geçen yıl yayınladığı Ventura albümü de iki Grammy aldı. Ayrıca albüm Billboard 200’de de ilk 5’te yer aldı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR