Ana SayfaHaberlerBTS Evreni'nde geçen K-drama dizisi "Youth"un fragmanı yayınlandı

BTS Evreni’nde geçen K-drama dizisi “Youth”un fragmanı yayınlandı

Henüz ne zaman yayınlanacağı açıklanmayan K-drama dizisi “Youth”un ilk fragmanı yayınladı. Dizi, BTS Evreni’nde geçiyor. Bu evren, ilk olarak 2015 yılındaki “The Most Beautiful Moment in Life” albümleri için çekilen müzik videolarında tanıtılmış ve daha sonra çeşitli müzik videolarında daha da geliştirilmişti.

“Youth”un konusu, kaderleri birbirine bağlı olan yedi kişilik arkadaş grubu etrafında dönüyor. Karakterlerin kişilikleri BTS üyelerine ve onların dostluğuna genel olarak dayanmakla beraber tabii ki arka planları ve dizi hikayesi kurgusal.

Yeni fragman, birlikte yaşadıkları küçük bir apartmanda mutlu olan yedi kişilik arkadaşlık ilişkisini sergiliyor. “Yediden birini eksik istemiyorum. Gitmek dayanılmaz,” diyerek bir seslendirme eşliğinde bazılarının yara izleriyle ve gözyaşları içinde görünen sahnelerle merak uyandırıyor. Fragman boyunca, BTS’in geçmiş görsellerinden bazılarını yansıtan birkaç sahne de bulunuyor, bunlar arasında ‘I Need U’, ‘Run’, ‘Spring Day’ gibi müzik videoları ve “The Most Beautiful Moment in Life: On Stage: Prologue” filmi yer alıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR