Ana SayfaDünyadanBTS "Permission to Dance"la yine YouTube rekoru kırdı

BTS “Permission to Dance”la yine YouTube rekoru kırdı

Dünyaca ünlü Güney Koreli K-Pop grubu BTS, Ed Sheeran’la birlikte yaptığı “Permission to Dance” videosu ilk 24 saat içinde 72,3 milyon kez izlendi. 

Forbes’un haberine göre BTS ve Ed Sheeran işbirliğinde kaydedilen “Permission to Dance”, YouTube tarihinde “açılış gününde en çok izlenen 10 video” arasına girdi. Video halen YouTube trendlerde 2 numaradaki yerini koruyor.

YouTube’un verilerine göre “Permission To Dance” ilk 24 saatte en çok izlenen videolar listesinde 6. sırada yer alıyor. Listenin ilk iki sırasındaysa BTS’in “Butter” ve “Dynamite” şarkıları bulunuyor. Öte yandan “Boy with Luv” ve “Life Goes On” parçaları da grubun listede yer alan şarkıları arasında.

Listenin geri kalanındaysa Blackpink ve Taylor Swift yer alıyor.

BTS, “Butter” şarkısıyla 5 Guinness Rekoru’nu da kırmıştı.

ELTON JOHN’A GÖNDERME 

“Permission to Dance” şarkısına Elton John’a da bir gönderme var. Şarkının ilk bölümünde “Her şey yanlışmış gibi hissettirdiğinde, sadece Elton John’a ve bu duyguya eşlik et, henüz yeni başlıyoruz” cümlesi dikkatleri çekiyor. Elton John da şarkıya Twitter hesabından şu yanıtı verdi: “Her şey doğruymuş gibi göründüğünde, BTS’in şarkısına eşlik ediyorum.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR