Ana SayfaHaberlerBu hafta sinemalarda vizyona giren filmler

Bu hafta sinemalarda vizyona giren filmler

Bu hafta sinemalarda vizyona giren filmler kafasını biraz dağıtmaya ihtiyacı olanlara ilaç gibi gelecek. 

The Menu

Haftaya sinefilllerin mutlaka izlemesini önereceğimiz bir film olan “The Menu” ile başlıyoruz. Başrollerinde Anya Taylor-Joy, Nicholas Hoult ve Ralph Fiennes‘in yer aldığı film, uzak bir adadaki özel bir restorana sıra dışı bir deneyim yaşamak için giden bir çiftin başına gelenleri konu ediniyor. Beklenmedik yemeklerin servis edildiği gecede, her masanın kendisine ait sırlarının ortaya çıkmasıyla birlikte gerilim dozu da artıyor.

Barış Akarsu Merhaba

Erken yaşta yaşadığı trafik kazası sonucu hayatını kaybeden, Türk rock müziğin güçlü vokallerinden Barış Akarsu‘nun hayatını konu edinen “Barış Akarsu Merhaba” filmi bu hafta vizyona giren filmler arasında. Mert Dikmen‘in yönettiği ve senaryosunu Can Anar ile birlikte yazdığı filmin başrolünde ise İsmail Ege Şaşmaz yer alıyor.

Lyle, Lyle, Crocodile

New York’ta yaşan bir timsah olsa sizce nasıl bir hayatı olurdu? “Lyle, Lyle, Crocodile”, New York’a taşınan Primm ailesinin küçük çocukları Josh’ın tavan arasında Timsal Lyle‘i keşfetmesiyle birlikte yaşanan maceraları izleyiciye aktarıyor. Shawn Mendes‘in sesiyle timsaha hayat verdiği film küçükler kadar büyüklere de keyifli bir seyir sunuyor.

Sabırsızlık Zamanı

Aydın Orak‘ın yazıp yönettiği “Sabırsızlık Zamanı”, Diyarbakır’da yoksul bir mahallede yaşayan iki kardeşe odaklanıyor. İki kardeş, okulda karşılarına çıkan havuz problemlerini çözmek için çabalarken, havuz gerçek yaşamlarında da bir takıntı haline geliyor. Para biriktirip plastik bir havuz alsalar da bu beklentilerini karşılamıyor ve lüks bir sitenin havuzuna girmeyi kafalarına koyuyorlar, ancak hesaba katmadıkları olaylar başlarına geliyor.

Müjdemi İsterim

Ahmet Kural ve Ecem Erkek‘in başrollerinde yer aldığı “Müjdemi İsterim”, nişanlamak üzere olan bir adamın eski sevgilisiyle karşılaşması ve onun hamile olduğunu iddia etmesiyle başına gelen olayları konu ediniyor. Gülme garantili bu film, kafasını biraz dağıtmak isteyenler için ideal.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR