Ana SayfaelektronikBuray ve İlkay Şencan güçlerini birleştirdi: "Deals with the Devil"

Buray ve İlkay Şencan güçlerini birleştirdi: “Deals with the Devil”

Pop müziğin yükselen yıldızı Buray ve elektronik sahnenin yetenekli isimlerinden Ilkay Sencan “Deals With The Devil’’ parçasında bir araya geldi.

İsveçli söz yazarları Karl Folke Ingemar Ivert, Kian Sang, Hampus William Nerge ve Antoine Emanuel Catolino’nın tarafından kaleme alınan, İlkay Sencan’ın kendi soundlarını harmanladığı “Deals With The Devil’’ parçasının sözlerindeki karanlığı, dikkat çekici ve karakteristik vokaliyle eğlenceli hale getiren Buray, zamana meydan okuyacak ölümsüz bir şarkıya hayat verdi.

BURAY BANNER 1

Eskiden sahip olduğu düşünceler yüzünden yaralanan ve hayatın böyle devam etmeyeceğini anlayarak kontrolu ele almak adına düşüncelerinin değişimini benimseyen bir insanın hikayesinin konu edinildiği parçanın klibinde, Dante’nin ilahi komedyasından uyarlanan “Inferno’’dan esinlenildi. Sürükleyici, akıcı ve evrensel müziğin özgürlükçü mottolarıyla harmanlanarak çekilen klip, genç yönetmen Cem Kılıç imzasını taşıyor.

ILKAYSENCAN

Elektronik dans müzik meraklılarını ve müzikal evrende yepyeni arayışlar içinde olanları sıradışı bir deneyime davet eden “Deals With The Devil’, tüm unsurlarıyla akılda kalıcı ve kolay dinlenebilir bir hava içeriyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR