Ana SayfaHaberlerBurry Soprano'dan yeni şarkı: "Jackpot"

Burry Soprano’dan yeni şarkı: “Jackpot”

Rap müziğin genç ve başarılı ismi Burry Soprano, yepyeni single’ı “Jackpot”u dinleyicilerle buluşturuyor.

“Mary Jane” ile Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da hatrı sayılır bir kitleye ulaşarak büyük bir başarı yakalayan ve Sony Music Almanya üzerinden çalışmalarını yayınlayan Burry Soprano, yeni şarkısı “Jackpot”u müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Sözleri Burry’e müziği ve düzenlemesi Atıl’a ait olan “Jackpot”un mix ve mastering’i Chopz tarafından yapıldı. 2 Milyon aboneye ulaşan Mightyraccoon! YouTube kanalının yaratıcısı Saruhan Saral’ın çektiği video klip ise Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 3D animasyon tekniğiyle çekilen video klipte Burry, 2018 yılında kaybettiğimiz genç rapçi Vio’ya da selam gönderiyor.

Burry Soprano, şarkıların sadece matematikten ibaret olmadığına, onların da insanlar gibi birer ruha sahip olduklarına inanıyor.

Genç rapçi şunları söylüyor: “Bildiğiniz gibi geçtiğimiz süreçte hem Türkiye’de hem yurt dışında listeleri devirdik ve bunun sonucunda  hem iyi hem de kötü dönüşler aldık. 20 Yaşında taze bir müzisyen olarak bu süre boyunca gelen eleştirilere olgunlukla göğüs germeye çalıştım. Ben hiphop kültürüyle büyüyen bir çocuğum ve bilirsiniz ki kültürde karalamalara boyun eğmenin yeri yoktur. Mahkemeler hala devam etse de bunca tuhaf süreç sona erdikten sonra artık gerçek Young Sop’u tanıyacağınız sağlam bir şarkı yapmanın vakti gelmişti. Biz de yer altından Jackpot’u çıkarttık!”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR