Ana SayfaalternatifBüyük Ev Ablukada'da ilk kez röportaj verdi

Büyük Ev Ablukada’da ilk kez röportaj verdi

Büyük Ev Ablukada ekibi, tarihinde ilk defa aynı zamanda grubun elemanı da olan Gülin Kılıçay’ın (Gülinler) “Bir Masada Oturduk” adındaki YouTube programına konuk oldu.

Büyük Ev Ablukada’nın “Korsan taksi şekli” adını verdiği performanslarıyla şenlenen programda grupla ilgili ilginç detaylar ortaya çıktı.

GÜLİN’İ BENZİNLİKTE UNUTTULAR

Büyük Ev Ablukada ekibi, Edirne’de bir benzinlikte Gülin’i unutmuş. 20 dakika boyunca da otobüste Gülin’in olmadığını fark etmemiş. Bunu anladıkları an da Gülin’in attığı story olmuş! 20 dakika da dönüş yoluyla birlikte Gülin’i benzinlikte 40 dakika bekletmiş BEA elemanları. Gülin bunu anlatırken “Gruptaki tek kadın da benim, hani bir özelliğim var yani! Yokluğum bu kadar mı fark edilmedi” diyor.

15 SANİYE KURALI

Grup çok kalabalık olunca bazı kurallar şart olmuş. Bartu Küçükçağlayan, “Birisi 15 saniyede konuyu anlatamazsa onu dinlemiyoruz. Prodüktörümüz ve sesçimiz Başar albüm kayıtları sırasında çok konuşuyordu. O yüzden getirdik bu kuralı. Bir derdin varsa 15 saniyede anlatmalısın. Bunlar stüdyoda beraber geçirdiğimiz yıllar içinde aldığımız kurallardı. 20 kişi stüdyodayız mecburen bu olması gerekti” diyor.

BUYUK EV ABLUKADA BANNER

TARKAN BİZİ COVERLASIN!

Lil Zey, Ekin Beril gibi isimleri dinleyen Büyük Ev Ablukada, henüz çıkmayan albümlerini de dinlediklerini itiraf ediyor. Ancak bu albümün ne zaman yayınlanacağı belirsiz. Gülinler en çok Tarkan’ın “Vapurlar”ı coverlamasını isterken Bartu da “Kenan Doğulu da şarkılarımızı söylesin” diyor.

Gülinler programın sonunda “‘Büyük Ev Ablukada neden hiç röportaj vermiyor, hiçbir yere çıkmıyor’ sorusunun cevabını vermiş olduk” diyerek durumu özetliyor. Bu arada ilginç bir bilgi daha: Büyük Ev Ablukada’da davul ve gitar teknisyeni olarak görev alan Kutay Ergünbay’ın Balıklar adında bir grubu var.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BALIKLAR İKİNCİ SINGLE’I “YÜKSEKTEN”İ YAYINLADI

Programın tamamını izlemek için;

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR