Ana SayfaHaberlerÇağrı Müftüoğlu'ndan "Dip" yayınlandı

Çağrı Müftüoğlu’ndan “Dip” yayınlandı

Sezen Aksu’nun desteğiyle yola çıkan Çağrı, “Dip” adını verdiği şarkısını yayınladı.

Emel Müftüoğlu’nun kızı Çağrı Müftüoğlu, sözleri Sezen Aksu’ya, müziği ise Sezen Aksu ve Ozan Bayraşa’ya ait olan yeni şarkısı “Dip”i dinleyiciyle buluşturdu. Şarkının klibi ise Nihat Odabaşı imzasını taşıyor.

Bugüne kadar “Neden Mutlu Değilim” , “Kapıyı Kapat” ve “Aferin” adında iki single yayınlayan Çağrı, “Dip”le iddiasını ortaya koyuyor.

Çağrı, Emel’in 1995’te çıkan “Hovarda” müzik videosunda rol almış daha sonra da 2000 yılında “Kal Benimle” adlı şarkıda annesiyle düet yaptı.

ÇAĞRI MÜFTÜOĞLU KİMDİR?

Çağrı, 27 Aralık’ta İzmir Karşıyaka Bostanlı’da doğdu.

Daha kendisi müziği seçmeden, müzik onu seçti. Müzisyen bir annenin çocuğu olarak müziğin içinde büyüdü. Çocukluğu fırsat bulduğu her yerde şarkı söyleyerek geçti. İlkokul ve ortaokul döneminde okul korosunda yer aldı. Ortaokulun son sınıfını okuduğu Amerika’da da koroda söylemenin yanı sıra şan ve solfej dersleri aldı. Türkiye’ye döndükten sonra lisede rock grubunun solistliğini yaptı. Grubuyla farklı illerdeki öğrenci etkinliklerinde konserler verdi. Eğitim hayatı boyunca şan ve dans dersleri alan Çağrı, bugün de bu derslerine devam ediyor.

Çocuk yaşlarda rol aldığı müzik klipleri ve reklamlar sayesinde oyunculukla tanıştı ve oyunculuğu çok sevdi. Bu nedenle üniversite döneminde buna yakın bir dal seçerek Bilgi Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon okudu. Halen, oyunculuk ve müzik konusunda aldığı derslerle kendini geliştirmeye devam ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR