Ana SayfaenstrümantalÇağrı Sertel'den Burada Buysa Budur'a geri sayım

Çağrı Sertel’den Burada Buysa Budur’a geri sayım

Çağrı Sertel bu kez sakinleştirici etkisi yaratan 8 parçalık yeni albümü Burada Buysa Budur’u yayınlamak için geri sayımda.

Hayatın değişkenliğinden beslenerek, günün farklı dinamiklerinden topladığı modları 8 parçadan oluşan 15 dakikalık yeni albümü Burada Buysa Budur’da birleştiren Çağrı Sertel, bu parçaları 20 Ağustos’ta Space Goats etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşturuyor.

Çağrı Sertel; Burada Buysa Budur albümünde, yaşanılanların karanlık tarafına giden aklımızı sakinleştirdiğimiz, yüzümüze gülümsememizi takınıp müziğin ritmine teslim olacağımız 15 dakikaya davet ediyor.

Sanatçı hepimizin durup “Neler oldu öyle?” diye düşündüğü zamanları müziğiyle yakalayıp, kendimizi akışa bırakmanın kurtarıcılığını hatırlatıyor. Burada Buysa Budur albümü isminden de ipucunu verdiği üzere; burada olanlar burada kalıyor, her şey ve herkes kendi düzenine göre yola devam ederken bu parçalar hayatınıza bir yerlerden dokunmaya devam ediyor.

“Kimi zaman deniz kenarında oturmuş etrafı izliyorsunuz, kimi zaman yoğun geçen bir gün sonunda kendinizle baş başa kalmak istiyorsunuz, belki de sabaha karşı güneşin odanıza sızmasıyla tatlı bir rüyadan uyanıyorsunuz. Her defasında gülümseyerek aynaya bakıp hatırlıyoruz ki; hayat devam eder, her şey geçer…”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR