Ana SayfaHaberlerCameron Diaz geri dönüyor

Cameron Diaz geri dönüyor

Cameron Diaz sekiz yılın ardından Jamie Foxx’la birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. 

Cameron Diaz‘ı en son 2014 yılında yayınlanan “Annie” müzikalinde izlemiştik. O dönemde oyunculuğa bir süre ara verip kendisine vakit ayırmak istediğinden bahseden Diaz, sekiz yıl boyunca kameralardan uzak bir hayat yaşadı. Ancak “emekliliği” pek de uzun sürmedi.

Cameron Diaz, Netflix‘in aksiyon komedi türündeki “Back in Action” filmi için kamera karşına geçmeye hazırlanıyor. Başrolü ise Jamie Foxxla paylaşacak. Ancak güzel oyuncu bu kadar aradan sonra geri dönmekle ilgili birtakım kaygılar yaşıyor. Foxx, dün Twitter’daki yayınında Diaz‘la bu emekliliği sonlandırma kararıyla ilgili konuşurken, araya ünlü Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady girdi ve “emekli” olamamaya dair kendi yaşadığı komik deneyimi dinleyicilerle paylaştı. Çünkü kendisi NFL’den emekli olduğunu duyurmuş, ancak bu emekliliği Tampa Bay Buccaneers’e geçmesiyle 40 gün sürmüştü.

Bu keyifli konuşmanın ardından Cameron Diaz Instagram‘da paylaştığı bir hikaye ile haberi doğruladı ve şöyle yazdı: Jamie Foxx, beni bir tek sen harekete geçirebilirdin! Sabırsızlanıyorum, çok eğlenceli olacak!”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR