Ana SayfapopCan Bonomo yeni şarkısı için geri sayımda

Can Bonomo yeni şarkısı için geri sayımda

Pop rock müziğin başarılı sanatçısı Can Bonomo, yeni single’ı için hayranlarına müjdeyi verdi. Bonomo, 6 Mart’ta “Sen Bunları Duyma” adını verdiği yeni şarkısını yayınlayacak.

Ruhum Bela albümü sonrası çalışmalarına ve konserlerine son hız devam eden Can Bonomo, yeni şarkısı “Sen Bunları Duyma”yı 6 Mart’ta yayınlayacağını duyurdu. Can Bonomo’nun yeni single’ı için kapak fotoğrafını ise Aylin Güngör çekti.

Bonomo yine aynı günün akşamı İzmir Hangout PSM’de sahne alacak.

can bonomo

CAN BONOMO KİMDİR?

Müzisyenliğinin yanı sıra şiir kitapları ve resim sergileri gibi sanatın farklı dallarında da eserleri bulunan Can Bonomo, müziğe sekiz yaşında gitar çalarak başladı. 1987 İzmir doğumlu olan Bonomo, İstanbul’a taşınmasının ardından çalışmalarına en büyük ilhamlarından biri olan bu şehirde devam ediyor. İlk albümü Meczup’u 2011’de yayınlayan Can Bonomo, ikinci albümünün hemen öncesinde Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi Love Me Back adlı şarkıyla temsil etti.

2012’de yayınlanan Aşktan ve Gariplikten, 2014’te yayınlanan Bulunmam Gerek, 2017’de yayınlanan Kâinat Sustu albümlerinin ardından Can Bonomo’nun 5. albümü Ruhum Bela 2018 yılı Nisan ayında dinleyicileri ile buluştu.

Sanatçı, müzik kariyerinin yanı sıra Delirmek Belirmektir (2013), Şu Sevdalar Tevatürü (2016) ve Yunus Emre Şiir Yarışması’nda Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldüğü Parya Koma (2018) adlı üç ayrı kitapla şiirlerini yayımladı. Pek çok edebiyat dergisine de yazar olarak katkıda bulunuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR