Ana SayfaHaberlerCan Bonomo’nun yeni videosu Öykü Karayel’den

Can Bonomo’nun yeni videosu Öykü Karayel’den

Alternatif müziğin sevilen ismi Can Bonomo yeni teklisi ‘Sustum’ ile 2023’e giriş yaptı. Şarkının videosunuysa başarılı oyuncu Öykü Karayel çekti.

En son geçtiğimiz sene Nisan ayında ‘Gazapistan’ isimli teklisiyle hayranlarına yeni bir müzik sunan Can Bonomo yeni yıla hızlı başladı. ‘Sustum’ adını taşıyan yeni tekli kendisi kadar ilgi çekici video kliple birlikte yayınlandı. Kısa film tadındaki videonun yönetmen koltuğundaysa sanatçının eşi ünlü oyuncu Öykü Karayel oturuyor.

Can Bonomo - Öykü Karayel

Söz ve müziği yine Can Bonomo’ya ait olan ‘Sustum’un düzenlemelerini sanatçının daha önce de birlikte çalıştığı Can Saban gerçekleştirdi. Önümüzdeki mart ayında çıkması planlanan yeni albümün ilk habercisi ‘Sustum’u Bonomo şu sözlerle tarif ediyor:

“Çağımızın melankoli frekansına uyumlanmış, anksiyatik bir adamın kısa hikayesi gibi oldu. Dünyanın yükünü sırtında taşıdığına kendini ikna etmiş, çıkış yolunu da tanıdığı, bildiği eski mutluluklarda arayan bir anti kahraman. Dönem dönem hepimizin bu kanala girdiğini ya da amiyane tabirle bu tuzaklara düştüğünü düşünüyorum. Dilerim dertleriniz bu şarkı kadar kısa sürsün. Hayat kısa ve pek şahane…”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR