Ana SayfaalternatifCan Güngör'den "Bahçeden Çocuk Sesi Gelmiyor"

Can Güngör’den “Bahçeden Çocuk Sesi Gelmiyor”

Türkçe alternatif sahnenin sevilen isimlerinden Can Güngör, yeni albümü Sular Dar öncesinde yeni single’ı “Bahçeden Çocuk Sesi Gelmiyor”u Sony Müzik Türkiye etiketiyle yayınladı.

Can Güngör ilk albümü Silik Düşler ve sonrasında gelen “Yalnız Ölmek”, “Teselli”, “Dışarda Kış” gibi teklilerin ardından; uzun zamandır heyecanla beklenen albümü Sular Dar’ı dinleyenlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Sanatçı daha önceki çalışmalarında olduğu gibi prodüktör/aranjör koltuğunda kendisi oturuyor ve enstrümanların büyük bir çoğunluğunu kendisi icra ediyor. Toplamda 15 şarkıdan oluşan albüm birçok farklı müzikal rengi içerisinde barındırıyor.

24 Nisan’da dinleyiciyle buluşacak Sular Dar albümünün söz, beste ve düzenlemesi Can Güngör’e ait, yayınlanacak ilk şarkısı olan “Bahçeden Çocuk Sesi Gelmiyor” 10 Nisan’da Sony Müzik etiketiyle bütün dijital platformlarda yerini aldı.

Albümün kapak fotoğrafı ve kolaj çalışması Zeynep Özkanca’ya ait.

Güngör, yeni şarkısı ile ilgili “Kendi çocukluğumdan girdim, başka çocukluklara sürüklendim, sonra bu yaşlarıma uğradım filan bu şarkıda. Yazdığım zaman 30’larıma yeni girmiştim sanırım. Albümü yapana kadar 35 oldum :)” notunu da dinleyicileriyle paylaştı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR