Ana SayfaalternatifCan Kazaz'ın yeni şarkısı "Sabahlar" yayınlandı

Can Kazaz’ın yeni şarkısı “Sabahlar” yayınlandı

Yeni albümü Kızılgerdan için çalışmalarını sürdüren Can Kazaz, albümden tadımlık niyetine “Sabahlar” adını verdiği single’ını bugün yayınladı.

Pek çok müzik türünde ürettiği şarkıları ile son dönemin en başarılı isimlerinden biri olarak kabul edilen Can Kazaz, yeni şarkısı “Sabahlar”ı Universal etiketiyle yayınladı.

Yuken albümüyle RnB tarzına yönelen Kazaz, kendi orijinalliği ile bu tarzı harmanlayarak şarkıyı bizlere sunuyor. Şarkı sözleri zaman zaman melankoliye daha yakın bir çizgide olan Can Kazaz’ın bu parçada da benzer bir ruh hali yakaladığını söylemek mümkünken müziğin gittikçe yükselen ve neşelendiren bir enerjiye de sahip olması “Sabahlar”ı çok özel bir yere konumlanıyor.

Şarkı her şeye rağmen keyiflenmek gerektiğini, dans edebileceğimizi, hayatın devam ettiğini hissettiriyor. “Ağrılarımız bizimle olduğu için yalnız değiliz” ifadesiyle de dinleyenleri gülümsetiyor.

Can Kazaz’ın önümüzdeki aylarda çıkacak olan Kızılgerdan adlı albümünde “Sabahlar” da yer alacak ve bu şarkı yeni albümün nasıl olacağının sinyallerini şimdiden veriyor.

Kazaz geçtiğimiz günlerde de müzik emekçileri için bir dayanışma hareketi başlatmıştı.

İLGİLİ HABER

Can Kazaz’dan dayanışma hareketi 3
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR