Ana SayfaalternatifCan Temiz: "Yeni müzik dinliyorsunuz çünkü biz gerizekalıyız"

Can Temiz: “Yeni müzik dinliyorsunuz çünkü biz gerizekalıyız”

Müzisyen Can Temiz, müzisyenlerin son dönemde çektiği sıkıntıları, bir Instagram post’unda dile getirdi: “İçten içe 10 yaşında gerizekalı bir çocuk olduğumuzu biliyoruz”.

Son dönemde “Hayvan Yaralı”, “Bilemiyorum Altan” gibi şarkılarıyla solo kariyerini sürdüren ve “O Tarz Mı?” podcast’inin en has üyelerinden biri olan Can Temiz, bir Instagram gönderisiyle Türkiye’de müzisyen olmak konusuna parmak bastı.

Arkadaşı Övünç Dan’ın Kana Kana projesiyle ilgili gelen kargo üzerine duygusal satırlar kaleme alan Temiz, şunları yazdı: “Nasıl hala yeni müzik dinleyebiliyorsunuz biliyo musunuz? Çünkü biz gerizekalıyız… (…) Her sorunda, her trajedide, ilk önce -ve çoğunlukla sadece- müziğin sesi kesildi ama biz onu da sineye çektik. Geçen sene tek gelir kaynağımız konserlerimiz de elimizden gitti ve bilin bakalım ne oldu? Biz yine müzik yapmaya devam ettik arkadaşlar. Hala da ediyoruz. Çünkü içimizde hala 10 yaşında, en sevdiği şarkıyı ilk kez duyan çocuğun o gerizekalı şaşkınlığı, aşkı, tutkusu, büyülenmiş hali hala orada duruyor ve o çocuk için dünyada müzikten daha güzel, daha önemli bir şey yok.”

Can Temiz’in duygusal notunun tamamı için;

CAN TEMİZ BANNER 2 1 2
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR