Ana SayfaalternatifCan Temiz'den yeni şarkı: "Usturam Çelik"

Can Temiz’den yeni şarkı: “Usturam Çelik”

Geçtiğimiz aylarda yayınladığı “Hayvan Yaralı”yla solo kariyerine hızlı bir giriş yapan Can Temiz, “Usturam Çelik” adını verdiği ikinci single’ını yayınladı.

“Usturam Çelik” mini konsept klibiyle beraber Can Temiz Official YouTube Kanalı’nda yayına girdi. Söz ve müziği Can Temiz’e, düzenlemesi Can Temiz, Ali Rıza Şahenk ve Fırat Ağacık’a ait olan şarkı TheFatLab’de kaydedildi. Mix ve mastering’inde Ali Rıza Şahenk imzası var.

Model grubundan tanıdığımız Can Temiz, grubun dağılmasının ardından Los Angeles’ta yaşadığı dönemde hayata geçirdiği  Seven Day Sleep adlı proje ile  Whiskey A Go Go, Rainbow, Viper Room gibi efsanevi mekanlarda sahneye çıkma fırsatı yakaladı. Türkiye’ye döndükten sonra kurduğu Death Metal/Punk grubu  Exnun’ın ilk tohumları da bu dönemde atıldı. Bu sırada  Ezgi Yelen, Fırat Ağacık ve en son da  Nihan Şahenk ile birlikte yeni şarkı çalışmalarına imza attı.

Temiz, bir yandan da  Can Bonomo ve Bengi Apak ile birlikte Türkiye’nin en çok dinlenen podcast’lerinden “  O Tarz Mı?”yı hazırlıyor ve Exnun’ın vokalisti ve bas gitaristi olarak müzik çalışmalarına devam ediyor.

BANNER 2
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR