Ana SayfaalternatifCan Temiz'in yeni single'ı "Bilemiyorum Altan" 29 Haziran'da yayınlanacak

Can Temiz’in yeni single’ı “Bilemiyorum Altan” 29 Haziran’da yayınlanacak

“Hayvan Yaralı” ve “Usturam Çelik” gibi şarkılarıyla solo kariyerinde emin adımlarla yürüyen Can Temiz, dinleyicilerine yeni şarkısı “Bilemiyorum Altan”ı müjdeledi.

Instagram hesabında küçük bir yarışma yaparak başrollerini Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson’un paylaştığı “Her Şey Çok Güzel Olacak” filminin ünlü “Bilemiyorum Altan” repliğinden esinlendiği yeni şarkısını dinleyicilerine duyuran Can Temiz, şarkının 29 Haziran’da yayınlanacağını da söyledi.

Instagram hesabından önce beyaz renk bir Toros araba, sonrasında Altan’ın mızıka yaptığı kemik bir tarak, son olarak da karakterlerin giydiği renk ve stillerde tişört illüstrasyonları paylaşan Temiz, şarkının ismini doğru tahmin eden dinleyicisine vereceği ilk konserde kuliste ağırlama sözü verdi.

1998 yapımı komedi ve dram filmi olan “Her Şey Çok Güzel Olacak”ta Cem Yılmaz’ın canlandırdığı ele avuca sığmaz Altan Çamlı karakterinin, ağırbaşlı ve sakin bir tip olan ağabeyi Nuri Çamlı’yla olan diyalogları sinema tarihine damgasını vurmuştu. Bu diyaloglar içinde en unutulmaz olan ise, Nuri’nin Altan’ın sorularına sürekli “Bilemiyorum Altan” cevabını vermesi olmuştu.

Temiz’in “Bilemiyorum Altan” şarkısının kapağı ise Burcu Erim imzalı.

Ekran Resmi 2020 06 23 09.52.55
BANNER 2
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR