Ana SayfarapCan VS ve Grogi'den işbirliği: "Tersine"

Can VS ve Grogi’den işbirliği: “Tersine”

Başarılı prodüktör Can VS ile yaptığı işbirlikleriyle dikkatleri üzerine çeken Grogi, “Tersine” isimli teklileri için İzmir’de bir araya geldi.

Trap ve drill soundlara sahip Tersine isimli çalışma, Can VS’nin çok yakında gelecek olan albümünün ayak seslerini duyurma özelliğine sahip. Grogi ile İzmir’de bir araya gelen Can VS, stüdyoda üç gün süren, yoğun bir çalışmanın ardından Tersine isimli şarkılarını tamamladı. Şarkının ikinci kısmı, Grogi’nin eskiden başka bir altyapıya yazdığı sözlerden düzenlenerek oluşturulma özelliğini taşıyor.

GROGİ BANNER

Tersine isimli şarkısını İzmir ile özdeşleştiren Can VS, “Şarkıların ait olduğu yerler, şehirler, mahalleler hatta sokaklar olduğuna inanırım. Üretildiği, ortaya çıktığı mekanın da aurasını barındırdığını düşünürüm hep. O yüzden klibi de İzmir’de çekmeye karar verdim’’ diyor.

Mert Dan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu klip, İzmir’in gettolarında çekilen performans görüntüleriyle beraber ev partisinden alınan ve kurgu barındırmayan doğal görüntüleri de içermekte. Bu haliyle İzmir’in her iki ruhunu da yansıtan klibin başka bir sürprizi ise başarılı rapçi Asil tarafından geliyor. Grogi’nin ilk hitlerinden biri olan ‘’Kafamızı Yap’’ın klibinin çekildiği yerde, ikinci verse girişinde ortaya çıkan Asil hayranlarını selamlıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR