Ana SayfaHaberlerCanozan ve Deniz Bayoğlu'ndan "Daima" yayında

Canozan ve Deniz Bayoğlu’ndan “Daima” yayında

Alternatif sahnenin yetenekli kalemlerinden Canozan, Deniz Bayoğlu ile birlikte “Daima” adını verdiği yeni şarkısını yayınladı.

Canozan, Deniz Bayoğlu ile birlikte kaydettiği “Daima”yı dinleyicileriyle buluşturdu. Sanatçının “Müzikal tadında bir aşk şarkısı” olarak tanımladığı şarkının söz ve müziği Canozan ve Deniz Bayoğlu imzası. Şarkının aranjesi Canozan ve Kaan Arslan imzalı. Piyanoda da Kaan Arslan bulunuyor. Babajım Stüdyolarında kaydedilen şarkı bugün yayınlandı.

DENİZ BAYOĞLU KİMDİR?

Deniz Bayoğlu Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü’nde okuduktan sonra geleneksel resmin dışındaki alanları keşfetme isteğiyle üniversite eğitimi boyunca yaz tatillerini Pratt Institute, New York, Amerika, Academia Del Arte, Floransa, İtalya ve Giles Kingston, Londra İngiltere’de kısa dönem sanat eğitimleri alarak geçirmiştir. Bir dönemliğine asistan olarak çalıştığı heykeltıraş ve seramik sanatçısı Cahide Erel’in yanında çizimini geliştirmiş ve sonrasında müziğe olan tutkusunu takip etmiştir. Deniz Bayoğlu, çalışmalarına 2018’den beri kendi sanat stüdyosunda devam etmektedir. Resim, müzik ve fotoğraf alanında işler üretirken aynı zamanda bağımsız sanatçıların kısa film ve albüm yapımlarında sanat direktörlüğü yapmaktadır.  

CANOZAN BANNER 1 2
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR