Ana SayfaalternatifCanozan'ın yeni albümü Armut Ağacı yayında

Canozan’ın yeni albümü Armut Ağacı yayında

Canozan dördüncü albümü olan Armut Ağacı’nı yayınladı. Canozan bu akustik albümde yalnızlık, doğa, varoluş, toplum, aşk ve delilik temaları üzerine gidiyor.

Toplamda sekiz parçanın yer aldığı albümde daha önce yayınlanmış olan “Dünya Dursun” ve “Delirmiyorsan Tebrikler” parçaları da akustik versiyonlarıyla yer alıyor. 

Albüme adını veren “Armut Ağacı” adlı şarkı hepimizin doğadan uzakta evde kalmak zorunda olduğu bu günlerde özgürce doğada dolaşan, ağaçlarla ve denizle bütünleşmiş bir insanı anlatıyor. 

Canozan bu akustik albümde yalnızlık, doğa, varoluş, toplum, aşk ve delilik temaları üzerine gidiyor. Diğer yayınlanmış albümlere göre genellikle ruhu neşelendiren ve canlandıran parçalardan oluşuyor. 

Albüm, karantina sürecinde müzisyenlerin ev stüdyolarında kendi partlarını kaydetmeleri ve Canozan’ın daha sonra bu partları aranje ederek birleştirilmesiyle yapılıyor. 

Albümde yer alan müzisyenler; bas gitarda Buğra Ortakçı, vokalde Sedef Sebüktekin, trompet ve back vokalde Dilan Balkay, back vokalde Billur Battal ve Kaan Arslan, davulda Ertuğrul Biber, perküsyonda Velican Sagun ve Abbas Karacan. Fotoğralar Uğur Şengül tarafından çekildi.

BANNER


BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR