Ana SayfaHaberlerCardi B yeni teklisinin müjdesini verdi: 'Hot Shit' bu cuma çıkıyor

Cardi B yeni teklisinin müjdesini verdi: ‘Hot Shit’ bu cuma çıkıyor

Cardi B’den beklenen haber geldi. En son 2021 yılında çıkardığı ‘Up’ teklisinden sonraki ilk şarkısı ‘Hot Shit’ bu cuma yayında.

Cardi B dün sosyal medyada yaptığı duyuruyla yeni teklisinin müjdesini verirken, yakın zamanda bir sürprizi daha olacağını hayranlarıyla paylaştı. Mart 2021’de yayınlandığı zaman Billboard Hot 100 listesinde bir hafta boyunca bir numarada kalan ‘Up’ şarkısının ardından çıkaracağı ‘Hot Shit’in prodüktörlüğünü ise Tay Keith üstlendi.

Cardi B dur durak bilmeden üretimde bulunan rapçilerden biri, ancak genelde vaktinin çoğunu diğer sanatçılarla yaptığı iş birliklerine ayırıyor. Lizzo‘yla birlikte çıkardığı ‘Rumors’, Normani‘yle bir araya geldiği ‘Will Side’, Migos‘un ‘Type Shit’ şarkısına dahil olması ve Summer Walker‘la ‘Bitter’ teklisini beraber seslendirmesi sanatçının 2021 yılında imza attığı iş birliklerinden sadece birkaçı. ‘Hot Shit‘in Cardi B‘nin solo teklisi olması bu yüzden hayranları için ayrı bir öneme de sahip.

Diğer yandan 2018’de çıkardığı albümü “Invasion of Privacy”nin ardından Cardi B’nin yeni albümünü de heyecanla bekliyoruz. Belki de bahsettiği sürpriz bununla ilgilidir kim bilir…

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR