Ana SayfaMüzikCardi B’nin en iyi 5 işbirliği

Cardi B’nin en iyi 5 işbirliği

Kendine özgü tarzı ve çılgın müzik klipleriyle bildiğimiz Cardi B, bugüne kadar birçok isimle bir araya gelerek onlarca şarkıya imza attı. Biz de o unutulmaz işbirliklerinden en dikkat çeken 5 parçayı seçtik. Bu şarkıları tekrardan dinlemenin ve eğlenceli klipleri yeniden izlemenin keyifli olacağını umuyoruz!

Mısra COŞKUN

Cardi B & Megan Thee Stallion – ‘WAP’ 

Cardi B’nin Megan Thee Stallion’la birlikte söylediği ‘WAP’, 2020 yılına damgasını vuran şarkılardan ve hala da sanatçının en çok dinlenen parçalarından biri. Şarkının sözleri “şok yaratacak etkide” olsa da amacının erkekleri etkilemek olmadığını biliyoruz. Başarılı iki rapçinin kadın cinselliğini kutlayan ve güçlendiren sözlerini kendi tarzlarında dinlemekten biz de hala sıkılmadık ve sıkılmayacağız gibi duruyor.

Cardi B & Bruno Mars – ‘Please Me’

Bruno Mars ve Cardi B’nin birlikte çıkardığı ikinci şarkı olan ‘Please Me’ üç yıl önce yayınlandı. R&B ve rap’in birlikte var olduğu bu şarkıda bir 90’lar ‘vibe’ı var ve dinlemesi çok keyifli. Ayrıca klip de bu ‘vibe’ı taşıyor; kırmızı ışığı, yerdeki karolarıyla eski bir Meksika restoranı havası taşıyan mekan şarkının ruhunu görsel olarak destekliyor. İki sanatçının atışma hisli danslarını ve 90’ları andıran kıyafetlerini ise es geçmemiz mümkün değil!

Cardi B & 21 Savage – ‘Bartier Cardi’

‘Bartier Cardi’ de Cardi B’nin 21 Savage ile üç yıl önce çıkardığı bir parça. Zaten isminden de anladığımız üzere para kazanmak, zenginlik ve parti hayatını anlatan, hip hop rap tarzında olan bu şarkıyı dinlerken eğlenmemek elde değil. Cardi B’nin kendi yükselişinden bahsederek söylediği kısımların da müzik klibine nasıl yansıdığını görebiliyoruz. “Cardi got rich, they upset, yeah” (Cardi zengin oldu, onlar üzüldü).

Cardi B & Kehlani – ‘Ring’ 

Cardi B ve Kehlani’nin ‘Ring’i birlikte yaptıkları tek parça. Cardi B’nin “Invasion of Privacy” albümünden olan bu parçanın klibinde ikilinin inanılmaz uyumlu kıyafetleri ve saçları dikkat çekiyor. Şarkı bir aşk acısından bahsediyor ve Kehlani’nin R&B-soul tarzını, hüzünlü bir Cardi B şarkısında görmek parçayı hala unutulmaz kılan detaylar arasında.

Cardi B & Kanye West & Lil Durk – ‘Hot Shit’

Son olarak sanatçının iki ay önce Kanye West ve Lil Durk ile birlikte söylediği şarkıdan bahsetmesek olmazdı. Şimdiden YouTube’da 18 milyonu aşkın izlenmesi olan klipte, üç sanatçı da kendilerine uyan bir biçimde; teknolojik, bilimkurgu ve doğaüstü özellikleri olan kişiler olarak karşımıza çıkıyorlar. Parçayı bu görsellik içinde dinlemek kadar izlemek de çok eğlenceli. 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR