Ana SayfarapCem Adrian ve Şehinşah'tan "Dön Dünya" yayında

Cem Adrian ve Şehinşah’tan “Dön Dünya” yayında

Ülkemizin en güçlü vokallerinden Cem Adrian, Türkçe rap müziğin altın isimlerinden Şehinşah’la “Dön Dünya” için işbirliği yaptı.

Şarkının tüm izlenme gelirleri Umuttan Çocuklar Derneği’ne aktarılıyor. Umuttan Çocuklar YouTube kanalı daha önce de İrem Derici, Haluk Levent, Şehrazat, Çağan Şengül ve Yasin Mir’i kanala konuk etmişti. Cem Adrian ve Şehinşah’ın birlikte seslendirdiği “Dön Dünya”nın sözleri ikiliye, prodüksiyonu ise Onur Betin ve Arda Gezer’e ait.

Cem Adrian, Bir Kayıt Bağışlar Mısın? diyerek ağustos ayında müzisyen dostlarına bir çağrıda bulunmuştu:

“Bu projeye destek vermek ve içinde olmak isteyen tüm müzisyenlere açığız. Yapmanız gereken tek şey derneğe herhangi bir şarkınızın “telif sorunu yaratmayacak” yeni ya da canlı bir kaydını ulaştırmanız ve bu kaydınızın YouTube dinlenme gelirini bağışlamanız. Şarkınız, derneğin YouTube kanalında yıllarca dinlendikçe ve gelir elde ettikçe binlerce çocuğun yüzündeki mutluluk olacaksınız. Tüm gelirler bilgileri ve gelirler ile ne yapıldığı şeffaf şekilde derneğin sosyal medya hesaplarından yayınlanacak ve siz de nelere vesile olduğunuza şahit olacaksınız.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR