Ana SayfaakustikCem Adrian'ın çağrısına Tan Taşçı'dan tam destek

Cem Adrian’ın çağrısına Tan Taşçı’dan tam destek

Sosyal sorumluluk projesi Umuttan Çocuklara için, pop müziğin ünlü ismi Tan Taşçı, Cem Adrian’ın çağrısına uyarak “Elveda” parçasını söyledi.

Türkiye’nin her şehrinde imkansızlığı olan köy okullarındaki çocuklarımıza destekte, gönüllük esasına dayalı kurulmuş sosyal sorumluluk projesi Umuttan Çocuklara, müzisyenler şarkılarını bağışlayarak destek oluyor.

Cem Adrian’ın “Bir Kayıt Bağışlar mısın?” sloganı ile başlattığı, geliri çocuklar ve ihtiyaç sahiplerine Umuttan Çocuklar Derneği aracılığıyla aktarılacak projenin üçüncü bağışçısı Tan Taşçı oldu. Cem Adrian ve Sıla’nın ardından Tan Taşçı’nın “Elveda” kaydı Umuttan Çocuklar YouTube hesabında yayında.

Tan Taşçı projeye dahil oluşunu şöyle anlattı:

“Umuttan Çocuklar Derneği için sevgili Cem Adrian’ın çağrısıyla ‘Bir Kayıt Bağışlar mısın?’ kampanyasına dahil olup, çocukların umutlarına bir parça da olsa ışık tutabilmek çok değerli. Sahnede keyifle seslendirdiğim, Fikret Dedeoğlu eseri ‘Elveda’ için aldığımız kaydın bu şekilde değerlenmesi hepimizi çok mutlu etti. Siz de Umuttan Çocuklar YouTube kanalına abone olarak, Instagram üzerinden Umuttan Çocuklar hesabını takip ederek ve bu mecralarda bağış yollarıyla bu güzel oluşuma destek olabilirsiniz.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR