Ana SayfaalternatifCeren Gündoğdu'dan romantik bir single: "Bazen Birden"

Ceren Gündoğdu’dan romantik bir single: “Bazen Birden”

Kendine özgü tarzı ve duru sesiyle adından sıklıkla bahsedilen Ceren Gündoğdu’nun yeni tekli çalışması “Bazen Birden” video klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yerini aldı.

“Bazen Birden” beklenmedik bir anda gelen bir haberle hayatın bir anda tepetaklak olabileceği gerçeğinin altını çizen ve tüm kalbi kırıkları duygularıyla yüzleşmeye davet eden bir şarkı. Yazdığı romantik şarkılarla melankolik bir müziğin izini sürmeye devam eden sanatçı, yeni şarkısı Bazen Birden’de, güçlü synth melodilerini ve hülyalı vokalini, ud ve keman gibi türk enstrümanlarıyla birleştirerek dinleyiciye modern ve bir o kadar da sıcak bir sound vadediyor.

Düzenleme ve prodüktörlüğünü Arel Koray Nalbant’ın üstlendiği “Bazen Birden”in video klibi ise Onur Işık Cantürk yönetmenliğinde çekildi.

Gündoğdu’nun şarkıyla ilgili mesajı ise şöyle: “Bazen kucağınıza birden bir bomba bırakır hayat. Bir cümle, bir mesaj, bir haber, bir bakış, bir rastlantı, bir sokak, bir fotoğraf ya da bambaşka bi’ şeydir sebebi. Zamanı durdurmak ve bir an öncesine dönmek de pek mümkün değildir artık. Bu şarkı böyle bir noktadan sızıverdi dışarı fakat #bazenbirden umutsuzluğun şarkısı değil asla, kabul ettiklerini yanına alıp yola çıkmanı hatırlatmak için burada ve dinlemen için tüm dijital platformlarda.”

https://www.youtube.com/watch?v=ttp1fQfeOR0&ab_channel=CerenG%C3%BCndo%C4%9Fdu
CEREN GUNDOGDU BANNER 6 1
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR