Ana SayfaalternatifCeylan Ertem Pet Festivali'nde sahnede

Ceylan Ertem Pet Festivali’nde sahnede

Hayvanseverlerin hayvan dostlarıyla birlikte gidip hem açık havada iyi vakit geçireceği hem de Ceylan Ertem’i canlı dinleyebileceği Pet Festivali 25 Haziran’da gerçekleşecek. 

Hayvanlara karşı duyarlılığı ve hayvan sevgisini arttırmak amacıyla yola çıkan Pet Festivali, 25 – 26 ve 27 Haziran tarihleri arasında, “Bu Dünya Hepimizin” sloganı ile açık hava kültür ve sanat merkezi YBY Kemerburgaz’da gerçekleşecek.

Patili dostlarımızın özgürce alanda dolaşabileceği, özel alanlarda yeni arkadaşlarla tanışabilecekleri, tüm ihtiyaçlarını giderebilecekleri alanda konserler, çeşitli yarışmalar, seminerler, şovlar, söyleşiler, workshop ve atölyelerle dopdolu bir içerik sunan Pet Festivali, ayrıca sosyal sorumluluk projesiyle alanda ihtiyaç sahibi olan hayvan dostlarımız ve barınaklar için mama ve bağış yardımı da toplayacak.

3 gün sürecek festivalde, 26 Haziran Cumartesi günü alternatif sahnenin en önemli kadın seslerinden biri olan Ceylan Ertem sahne alacak. Pandemi yüzünden sahnelerden uzak kalan, kendisi de çok iyi bir hayvansever olan Ceylan Ertem, uzun bir aradan sonra İstanbul’da müzikseverlerin karşısına çıkacak.

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR