Ana SayfaHaberlerCeza Twitter'da gündem oldu, ortalık karıştı

Ceza Twitter’da gündem oldu, ortalık karıştı

Ceza’nın Instagram hesabından paylaştığı hikâyeler sonrası ortalık karıştı. Joker fanlarının “#YakışmadıCeza” etiketiyle TT yaptığı Ceza’ya Ayben’den destek geldi.

Twitter’da gündem olan #YakışmadıCeza etiketine Ceza’nın kızkardeşi Ayben’den tepki geldi. Türkiye’de 20 küsür yıldır rap müziğin savaşını verdiğini söyleyen Ayben, Ceza’nın işbirliği yaptığı isimlerin listesini yayınladı.

Ayben dinleyicilerine “Düetler olmasa Ceza’yı duymıycaz diye şikayet eden adamlar Ceza kimseye destek olmuyo diyolar! Bu zamana kadar yaptığı düetlerin listesini paylaşıcam ama tahmin edersiniz ki uzun bi liste olacak. Hatta siz de hatırladıklarınızı yollayın!” çağrısında bulundu ve ekledi: “Böylelikle de kimseyle düet yapmak için listelere girmesini beklemediği gerçeğini konuşmuş olursunuz. Kendinize ‘biz neden acaba sadece popüler adamlarla yaptığı düetleri konuşuyoruz’ diye de sorun! Niye #yakışmadıceza?”

NE OLMUŞTU?

Eevvd PXgAIbVfj

Ceza, Instagram’da attığı Sayedar ve Önder Şahin’li “Komedi v Dram” şarkısının story’sinde şu cümleleri yazdı: “Derdiniz gerçekten underground olsa bu parça da bir milyon olurdu ama maalesef değil. Gerçekler acıdır. Bu ülkede flow’a underground’a değer veren yok denecek kadar az ve bu hep böyleydi. Hiçbir konsere gitmeden, albüm almadan, hiçbir müzik stream kullanmadan yaşayan, düşük IQ ile videoların altına hakaret dolu espriler bulmaya çalışan, marifetmiş gibi bunları paylaşan çöp bir güruh var. İşte bunlar sizi şişirenler. Maalesef bunlar ne 1 ne de 100 milyonun içinde yoklar.”

Ceza’nın bu story’si sonrası Joker fanları Twitter’da #YakışmadıCeza etiketiyle Ceza’nın Joker’e destek çıkmadığı konusunda sitemde bulundu. Joker’in Ben Fero’ya da destek çıkan Ceza’yı hedef alarak “En sevdiğim rap’çiler nasıl en sevmediğim işlerin içinde olabildi? Kadere bak!” tweet’i sonrası Ceza, Joker’le birlikte kaydettiği “Çocuklar P2” şarkısını paylaştı. Joker ise “Fark var Ben Fero’yla aramızda kocaman bi fark var” diye tekrar tweet attı.

Son olarak Fuat Ergin de ‘Fuat abi demişti’ dedirtir…” tweet’iyle tartışmaya dahil oldu.

BANNER 1
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR