Ana SayfaHaberlerCeza ve Joker atışmasına Fuat Ergin de dahil oldu

Ceza ve Joker atışmasına Fuat Ergin de dahil oldu

Ceza ve Joker arasında dünden beri sosyal medyada gündem olan atışmaya Fuat Ergin de dahil oldu. Fuat, Ceza’ya “yıllardır tekel olmaya çalışıyor” sözleriyle yüklendi.

Ceza’nın Instagram’da attığı hikâyeler sonrası Joker’in Twitter’da “YakışmadıCeza” etiketini TT yapmasıyla başlayan tartışmaya rap dünyasının köklü isimlerinden Fuat Ergin de dahil oldu. Ergin, Ceza hakkında Twitter’da şunları kaleme aldı:

“Vaktiyle ‘keksin’i yalayıp yuttuğu ve başına gelecekleri bildiğinden dinleyicinin anlayacağı şekilde benim gibi cesur ve gerçek bir rapçi gibi savaşamıyor kardeşim benimle. En büyük başarıları bu gibi olayları çok iyi çeviriyor olmaları. Arkamdan her türlü entrikayı yapıp cevap vermiyor gibi yapıyor çünkü böylece dinleyici beni sürekli sataşan biri gibi görsün istiyor. Perde arkasında yıllardır tekel olmak için ‘o varsa ben çıkmam’lar var bilmediğiniz bu kadar gündem olmadan paylaşmadığım özel ve genel tonla şey. Fight Blup’taki verse’ü kime yazmış mesela açıkladı mı? Komik olmayın. Emin olun hayatta bir tek benimle kıyaslanmak istemiyor terazide başına gelecekleri bildiği için. Ben herkes yürüsün diye ter değil kan akıtmışım bu kültüre… Fuat kimsenin kalbini nedensiz delmez.”

CEZA VE JOKER TARTIŞMASI SÜRÜYOR

Öte yandan Ceza, dün yaşanan tartışmanın üstüne “Tüm rapçi kardeşlerime kapım hep açıktı ve halen de açık. Gereksiz sitem, alınganlıklarınız ve her şeyi yüzyüze konuşmak yerine kendi yolunuzu bile zora sokuyorsunuz. Yapmayın!” yazdığı hikâyesini paylaştı.

Joker de bunun üzerine “Ben önüme gelene laf atmıyorum arkamdan konuşulanlara cevap veriyorum. Kusura bakmayın ama olayı Instagram hikayelerinde gündem edip özelden konuşalım demek ironik oluyor. Azmayayım yazmayayım diyorum sonra diyorum ki neden yazmayayım ki Günün sorusu: Über hümanist hip hop aşığı Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde rap’çiliği sorgulanamaz Benfero arkadaşımız neden adını Demet Akalın olarak değiştirdiği şarkıda Eminem-Lose Yourself’i b.klamıştır?”

FUAT BANNER 8

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: CEZA TWITTER’DA GÜNDEM OLDU, ORTALIK KARIŞTI

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR