Ana SayfarapCeza'dan bir ilk: İşaret diliyle rap konseri

Ceza’dan bir ilk: İşaret diliyle rap konseri

Ceza’nın Turkcell Vadi Açıkhava’da verdiği konserde sahnede işaret diliyle çeviri yapıldı. Ceza’dan önce de sahnede Sansar Salvo ve Anıl Piyancı vardı. 

Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Turkcell Vadi Açıkhava’da rap fırtınası esti. Konserde yerli rap sahnesinin önemli isimleri Anıl Piyancı ve Sansar Salvo’nun ardından sahneye çıkan Ceza tüm seyircilere unutamayacakları bir akşam yaşattı.

ceza konser3

Turkcell Vadi Açıkhava sahnesinde dün gecenin konukları, Türk rap müziğin genç isimleri Anıl Piyancı ve Sansar Salvo’nun ardından sahneye çıkan rap müziğin güçlü ismi Ceza oldu. Etkinlik boyunca Türkiye’de ilk kez bir rap konserinde tüm şarkılar işaret dili ile anlık olarak çevrildi.

Pandemi şartlarına uygun olarak gerçekleştirilen konserlerde seyirciler unutulmaz bir akşam yaşadı. Türkiye rap müziğin en önemli isimlerinden Ceza, ‘Denizci’ isimli şarkısıyla açılışı yaparak coşkuyu en üst seviyeye taşıdı. Ardından ‘Sus Pus’, ‘Ne de Zor’, ‘Bir Minik Mikro’, ‘Yerli Plaka’ ve ‘Holocaust’ gibi hayranların ezbere bildiği şarkıları seslendirdi.

ceza konser2

KONSERLER DEVAM EDECEK

Vadistanbul, SM Production ve Atlantis Yapım iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi Açıkhava’da Turkcell Yıldızlı Geceler konser serisi iki hafta boyunca devam edecek. İyi ve kaliteli müzik dinlemeyi özleyenler için yarın Kenan Doğulu, MFÖ, Haluk Levent, Funda Arar ile sürecek. Konser serisi 11 Ağustos tarihinde Ebru Yaşar ile son bulacak.

Konserlerde COVID-19 önlemleri dikkate alınıyor. Oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hazırlandı. İzleyicilerin de mesafe kurallarına uyması zorunluluğu bulunuyor. Aynı zamanda HES kodu ile giriş izni verileceği izleyicilerin konser süresince maske mecburiyeti de bulunuyor.

CEZA BANNER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR