Ana SayfaHaberlerChristina Aguilera küllerinden doğuyor

Christina Aguilera küllerinden doğuyor

Christina Aguilera, “Stripped” albümünün 20. yıl dönümünü kutlamak için ‘Beautiful’ şarkısına yeni bir müzik videosu çekti. 

2000’li yılların başında esen Christina Aguilera rüzgarını hatırlıyor musunuz? Dört oktavlık güçlü sesiyle o dönem öyle şarkılara imza attı ki… İşte o döneme damgasını vuran “Stripped” albümü tam 20 yılını doldurdu. Aguilera da o günleri yad etmek adına albümün hit şarkısı ‘Beautiful’a yeni bir klip çekti. Bu yeni video klipteki görüntüler şarkının güçlü mesajını günümüzdeki sorunlarla ilişkilendirmemizi sağlıyor. Çocuklar ve gençlerin sosyal medyada olumsuz mesajlar, beden dismorfik bozukluğu, plastik cerrahi, depresyon ve intihar düşüncesiyle boğuşmaları ekseninde bir duruş sergileyen, adeta günümüz dünyasını süzgecinden geçiren bu klibi biz çok beğendik. 

Aguilera kliple ilgili düşüncelerini Twitter hesabından şöyle paylaştı: “Orijinal ‘Beautiful’ klibi, olumsuz eleştirilere karşı farkındalık ve şefkat duygusu geliştirmek için yola çıkmıştı. Hala da bize dayatılanların dışındaki temel değerlerimizi hatırlamak, bir denge duygusu bulmak ve kendimizi olduğumuz gibi kabul etmek ile ilgili önemli bir mesaj taşıyor.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR