Ana SayfaDünyadanÜnlü DJ Claptone yaralarımızı "Zero" ile deşiyor

Ünlü DJ Claptone yaralarımızı “Zero” ile deşiyor

Claptone, gerçeğine gidemediğimiz için hayal dünyamızda gözlerimizi kapatıp dans edeceğimiz yeni single’ı “Zero”yu yayınladı. 

Bu kadar ayrı kalacağımızı bilseydik kesin daha da fazlasına giderdik dediğimiz elektronik müzik festivallerinin dünyaca ünlü ismi Claptone yeni single’ı “Zero”yla yaramızı deşiyor.

Eğlenceli, enerjik ve çarpıcı beat’leriyle kendini tekrar tekrar dinleten Zero, Alman asıllı DJ’in bu yılki ilk parçası.

Claptone; Charmer, The Masquerade ve Fantast albümlerinin yanı sıra, Ava Max, Dua Lipa, Mark Ranson gibi ünlü isimlere yaptığı remix çalışmalarıyla tanınan ve No Eyes, In the Night, Drop the Pressure gibi dance ve house türünde sayısız başarılı parçaya imza attı.

NE VAR O MASKENİN ALTINDA CLAPTONE? 

Tomorrowland, Hi Ibiza, Pacha gibi dünyaca ünlü müzik festivallerinin aranan yüzü olan ünlü DJ, geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de de pek çok kez sahne alarak unutulmayan dans ve müzik şölenlerine imza atmıştı. Gizli kimliği ve ikonik altın renkli maskesiyle efsaneleşmiş Claptone, DJ Mag’in En İyi 100 DJ listesinde de house dalında 4 yıl üst üste ilk sırada yer aldı.

Deep house, elektronik ve pop ezgilerinin birbirine karıştığı Zero, şimdiden dans ve house playlistlerinde kendine yer edinerek dinleyicilerini yepyeni, gizemli ve duygusal müzik serüvenlerine sürüklemeyi bekliyor.

MASKELI DJLER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR