Ana SayfaDünyadanColdplay'den yeni albüm ve dünya turu

Coldplay’den yeni albüm ve dünya turu

Dünyaca ünlü İngiliz topluluk Coldplay, yeni albümleri Music of the Spheres‘i dinleyicilerle buluşturdu. Coldplay ayrıca çevre dostu bir turneye de çıkacak. 

Her bir şarkının farklı bir gezegenle eşleştiği Music of the Spheres, şimdiye kadar BTS ve Selena Gomez gibi isimlerle olan işbirlikleriyle çok konuşuluyordu. Birkaç şarkının adının sadece emoji olduğu yeni Coldplay albümü prestijli The Guardian’dan sadece iki yıldız alsa da, Coldplay hayranları grubu yeniden sahalarda gördüğü için durumdan çok memnun.

coldplay

Konserlerinde ilginç interaktif deneyler yapmasıyla bilinen Coldplay, bu kez konserlerinde gerekli olan elektriği dinleyicilerinden elde edecek. Seyirciler, zıpladıklarında elektrik üreten ve mekanlarda pedal gücü üreten bir dans pisti üzerinde Coldplay seyredecekler. Karbon emisyonunu azaltmak isteyen grubun solisti Chris Martin, kinetik zeminde yapılacak konsere ilişkin “Hareket ettiklerinde, konsere güç verecekler. Aynı şeyi yapan bisikletlerimiz de var” diyor. Dolayısıyla ışıkların sönmemesi için Martin konser boyunca seyircileri bir aşağı bir yukarı zıplatacak.

Coldplay ayrıca satılan her bilet için bir ağaç dikecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR