Ana Sayfarap"Çukur" finalinde Kamufle ve Toygar Işıklı şarkısı

“Çukur” finalinde Kamufle ve Toygar Işıklı şarkısı

Ay Yapım’ın dört sezon boyunca sürdürdüğü ve televizyonun en çok izlenen dizilerinden biri olan “Çukur”un finaline Kamufle ve Toygar Işıklı’nın “Savaşın İçindeyim” şarkısı damga vurdu. 

Sosyal medyada en çok arananlar listesine giren şarkıyı dinleyiciler 3 ay boyunca sadece müzik stream servisi Deezer’da dinleyebilecek.

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Ercan Kesal, Damla Sönmez, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin rol aldığı dizinin final bölümü büyük yankı uyandırdı.

Bugüne kadar Gazapizm, Fuat, Eypio, Adamlar gibi birçok grup ve şarkıcının eserlerinin dinleyiciyle buluştuğu Çukur’un finali için bayarılı rapçi Kamufle ile dizinin müziklerine de imza atan ünlü besteci Işıklı’nın düet yaptığı şarkının bestesi yine Işıklı’ya ait.

“Çukur” dizisinin müziklerinde Toygar Işıklı ve Fuat “Çukur’dan Kaçış Yok”, Kubilay Aka’yla “Bu Sokaklar Acıya Kardeş Olur”, Kubilay Aka ve Hayko Cepkin’le “Gamzendeki Çukur”, Eypio “Gömün Beni Çukura” gibi şarkılar da en çok dinlenenler arasında yer almıştı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR