Ana SayfaHaberlerDaft Punk’tan onuncu yıl özel albümü

Daft Punk’tan onuncu yıl özel albümü

2021 yılında resmen müzik kariyerini noktaladığı açıklanan efsane grup Daft Punk, son albümleri “Random Access Memories” için bir onuncu yıl özel edisyonu yayınlayacağını duyurdu.

Bazı albümler daha dün çıkmış gibi dururken nasıl da hızlı yaşlanıyorlar, değil mi? Parisli elektronik müzik ikilisi Daft Punk’ın 2013 yılında yayınladıkları son albümleri “Random Access Memories”, daha çıktığı zaman bile klasik olarak anılmaya başlanan özel bir albümdü. İki yıldır müzik kariyerlerini noktalamış olan grup, dün hayranlarını sevindirecek bir haberle çıkageldi. Onuncu yılı olması şerefine, 5 Grammy ödüllü “Random Access Memories”in daha önce hiç yayınlanmamış şarkıların da dahil edildiği genişletilmiş yıldönümü edisyonu 12 Mayıs’ta dinleyiciyle buluşacak!

Artık kendi kariyerlerine ayrı yollarda devam eden Thomas Bangalter ve Guy-Manuel de Homem-Christo, bu özel yıldönümü albümünde daha önce hiçbir yerde duyulmamış 9 adet yeni Daft Punk şarkısını sevenlerine sunacaklar. Kimisi kariyerlerinin başında kaydedilmiş işler, kimisiyse hiç kullanılmamış demolardan oluşan yeni eklentilere sahip olacak bu özel onuncu yıl albümü bir de Atmos ses teknolojisine uygun bir şekilde yayınlanacak. Grup, ilk kez yayınlanacak yeni müziğin toplam 35 dakika uzunluğunda olacağı yeni edisyonu bir videoyla duyurdu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR