Ana SayfaHaberlerTaze Oscar'lı ikili Daniel Kwan ve Daniel Scheinert galaksiye dahil oluyor: "Star...

Taze Oscar’lı ikili Daniel Kwan ve Daniel Scheinert galaksiye dahil oluyor: “Star Wars: Skeleton Crew”

Henüz geçtiğimiz günlerde 95. Akademi Ödülleri’nde 7 Oscar birden kazanan “Everything Everywhere All at Once”ın yönetmenleri Daniel Kwan ve Daniel Scheinert yeni “Star Wars” dizisi “Skeleton Crew”da çalışacak.

An itibarıyla dünya sinemasının en çok konuşulan ve sıradaki işleri en çok merak edilen yönetmenleri konumuna gelen “Daniellar”ı yeni gelecek “Star Wars” dizisinde yönetmen koltuğunda göreceğimiz açıklandı. Disney+ dizisi “Skeleton Crew”un çekimleri 2022 yazında başladı ve geçtiğimiz aylarda tamamlandı. Ancak her “Star Wars” projesinde olduğu gibi dizinin ele alacağı hikaye ya da kadrosu gibi temel bilgiler hakkında ser verilip sır verilmiyordu.

Şimdi ise ne Disney ne de Lucasfilm cephelerinden resmi bir basın açıklaması yapılmasa da içeriden kaynaklar tarafından Daniel Kwan ve Daniel Scheinert’in projede yer aldığı doğrulandı. Tek bir bölümün yönetmenliğinde mi yoksa projenin daha büyük bir parçasında mı yer aldıklarıysa henüz bilinmiyor. Yalnızca başrolünde Jude Law’un yer aldığını resmi ağızdan duyduğumuz “Star Wars: Skeleton Crew” 2023 yılı içerisinde Disney+ üzerinden hayranlarıyla buluşacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR