Ana SayfarapDantefaze “Rockin’ It Up”la iddiasını ortaya koyuyor

Dantefaze “Rockin’ It Up”la iddiasını ortaya koyuyor

Trap müzikte hem Türkçe hem de İngilizce sözleri aynı anda dinlemeyi sevenlere ilaç gibi bir haberimiz var. Dantefaze’in “Rockin’ It Up”ının sesini açın.

Dantefaze, Aralık ayında yayınlanması planlanan albümünden ilk şarkıyı dinleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Albümün ayak seslerini taşıyan şarkı “Rockin’ It Up” ile dikkatleri üzerine çekecek sanatçı, bu iddialı çıkışının etkisini albümde de sürdürmeye devam edecek. 27 Ağustos’ta Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanacak şarkının sözü ve müziği Dantefaze, düzenlemesi ise 3min imzası taşıyor.

dantefaze rockingitup2

İtalyan filozof Dante, İlahi Komedya eserinde kişisel yolculuğunun edinimlerini süzerek bize cenneti, cehennemi, arafı anlatmış, eseri okuyanların düşünsel yolculuklarına ışık olmuştu. Yeni müziğin yeni sesi Dantefaze de kendi yolculuğundaki cenneti, cehennemi, arafı; trap metalden ambient R&B’ye, punk’tan hiphop’a uzanan geniş bir yelpazeden damıtarak dinleyicinin beğenisine, Türkçe ile İngilizce’yi harmanlayarak sunuyor.

Kendine has müzik tarzı ve yorumuyla kısa zamanda dinleyicinin gündemine girecek olan Dantefaze’nın “Rockin’ It Up” şarkısının yürütücü yapımcılığında da Orkun Tunç imzası dikkat çekiyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR