Ana SayfarapDeniz Gürzumar'dan yeni şarkı: "Kendimden"

Deniz Gürzumar’dan yeni şarkı: “Kendimden”

Oyuncu ve müzisyen Deniz Gürzumar, yeni şarkısı “Kendimden”i CES Yapım etiketiyle yayınladı.

“İçerde”, “Beni Böyle Sev”, “Kayıp Şehir” gibi dizilerden tanıdığımız, son olarak “Ramo” dizisinde izlediğimiz oyuncu ve müzisyen Deniz Gürzumar, yeni şarkısı “Kendimden”i yayınladı. Söz ve müziği kendisine ait olan şarkının düzenleme, mix ve mastering’lerini Cenk Çelik gerçekleştirdi. “Kendimden”in klibini ise Ozan Sihay ve Tufan Şimşekcan çekti.

12 Mayıs 1990 tarihinde Ankara’da yaşama gözlerini açan Deniz Gürzumar, 2004 yılında İstanbul’a taşındı. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun olan Gürzumar, 2005 yılında ‘Antisistem’ adındaki bir rap grubuna yardım etmeye başladı. 2006 yılında ‘Durma’ isimli parçaya vokal yapmış ve vokal yaptığı parçanın ardından mezun olduğu alana dönmeye karar verdi. 2006 yılında yayınlanan ‘Gülpare’ isimli dizide rol alma şansı bulan Gürzumar, aynı yıl Server Uraz ile bir düet gerçekleştirdi. Bu düetin ardından çeşitli rap gruplarıyla birlikte çalışmalarına devam eden Deniz Gürzumar, birçok ilde sahneye çıktı.

deniz gürzumar

2008 yılında ‘Aşk Yalan Söyler’ tiyatro oyununda rol alırken aynı zamanda oyunun müziklerini de yaptı. Oyuncu, 2005 yılında ‘Emret Komutanım’ dizisinin müziklerini seslendirdi. İlk başrol deneyimini Müslüm Gürses’in hayat hikayesini anlatan ‘Esrarlı Gözler’ adlı filmde edindi.

2008 yılında Miller Music Factory yarışmasında ikinci oldu. 2009 yılında Kapalıçarşı, Açık Mutfak, Çıplak Gerçek gibi dizilerde rol aldı. ‘Merhamet’ adlı dizide ‘Rıfat’ rolü ile izleyici karşısına çıkan oyuncu, 2013-2014 yılları arasında TRT’de yayınlanan ‘Beni Böyle Sev’ adlı dizide iki sezon boyunca ‘Metin’ karakterini canlandırdı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR