Ana SayfaelektronikDepart: Rota oluşturulamadı!

Depart: Rota oluşturulamadı!

Batu Boris Bekler ve Ömeria lakabıyla da tanınan Ömer Kaçmaz’dan oluşan Depart’ın yeni şarkısı “Destination Unknown” yayınlandı.

2018’in sonunda kurulan elektronik müzik grubu Depart, yeni albümleri “Destination Unknown”u yayınladı. Downtempo ve elektronik tarzındaki şarkılarıyla beğeni toplayan ikilinin albümü, 6 şarkıdan oluşuyor.

Grup, albümün ana fikrinin “pozitif bir bakış açısı yaratmak” veya “yaşadığımız ülkenin getirdiği ekonomik ve politik sıkıntılardan kaçış” olarak açıklıyor.

DEPART ÜYELERİ KİMLER?

BATU BORİS BEKLER

Yarı Türk yarı Fransız olan 25 yaşındaki müzisyen ve videographer Bekler, müzisyen olan babasının da vesilesiyle 10 yaşında davul çalmaya başladı. Yıllar içinde piyano ve gitar da çalmaya başladı. Hip hop ve downtempo elektroniğe ilgi duymaya başladı. Depart grubu içinde hem vokal yapıyor, hem enstrüman çalıyor hem de prodüktör olarak görev alıyor.

ÖMER KAÇMAZ

İstanbullu olan 24 yaşındaki DJ ve prodüktör Ömer Kaçmaz, küçük bir köyde yetişti ve içindeki müzik yapma aşkını hep besledi. 17 yaşındayken yaptığı şarkılar Budda Bar serilerine girerek büyük başarı elde etti. Depart içinde prodüktör ve aranjör olarak görev alıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR