Ana SayfaHaberlerDerya Ürkmez'den "Tut Kolumdan" yayında

Derya Ürkmez’den “Tut Kolumdan” yayında

Rafet El Roman ile birlikte seslendirdiği ilk şarkısıyla üç ay içinde 140 milyon izlenmeye ulaşan Derya Ürkmez, yeni single’ı “Tut Kolumdan”ı yayınladı.

İlk çıkışını Rafet El Roman ile birlikte seslendirdikleri “Unuturum Elbet” şarkısıyla yapan Derya Ürkmez yeni şarkısı “Tut Kolumdan”ı Avrupa Müzik & Berlin Music Publising etiketiyle yayınladı.

Derya, yeni single’ı hakkında şunları yazdı:

“Bir çok kez yazdıklarınızı, anlattıklarınızı dinliyorum. Sizlerle diyaloglar kuruyorum. Bana kalbinizden geçenlerini anlatıyorsunuz ve sizlerle birlikte çözüm aramaya başlıyorum. Hissettiklerinizi, yaşadıklarınızı ve hatta yaşattıklarınızı şarkılarımda dile getiriyorum. Sizin sesiniz olmak için. Hep söz yazarının yaşanmışlıkları olması gerekmiyor.. Şarkı yazabilmek için, sadece bir yeteneğe sahip olmalısın (Bu da benden size bi sır…) O da empati kurabilmek, kendini karşındakinin yerine koyabilmek.
Ben yolumu sizlere, zor zamanda şarkılarıma ihtiyacı olan ve yeri geldiğinde şarkılarımda huzur bulan insanlara adadım. Bana star gözüyle bakmayın. Beni ablanız, kardeşiniz, ve arkadaşınız olarak görün. Gökte parlayan yıldızlar güzel görünebilir ama o kadar da uzak olurlar sana.. O yüzden ben aranızda, yanınızda parlamayı tercih ediyorum. Bi aileyiz Biz.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR