Ana SayfarapDev hip hop albümü Famille Venzdei, Vol.2 17 Aralık'ta

Dev hip hop albümü Famille Venzdei, Vol.2 17 Aralık’ta

2019 yılının Kasım ayında faaliyete geçen bağımsız müzik kolektifi ve plak şirketi Venzdei Music’in yıl dönümüne özel hazırlanan ve ilk serisi geçtiğimiz aralık ayında yayınlanan Famille Venzdei albümünün ikincisi, bu sene 17 Aralık tarihinde dinleyicilere sunulacak.

Uzun süredir üzerinde çalışılan albümün 35 parçalık bir trackliste sahip olması dikkat çekerken, albümde; amo, Carlas Brutal, Cult352, KAYA, Livamia, Naskas, NİL, Özeren, Pascha, Todorov ve VBS’in çeşitli solo parçalarıyla ve düetlerle karşımıza çıkması bekleniyor. Yoğun bir ekibin çalıştığı albümün altyapılarında Rexart, Pascha, Oggxie, saiwron, Doçend, genzo gibi yetenekli prodüktörlerin imzası bulunuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Venzdei Music (@venzdeimusic)’in paylaştığı bir gönderi

15 Aralık Çarşamba günü Kadıköy İncir Pub’da, özel davetlilerin yer alacağı ve birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapılacak bir albüm release gala partisi ile kutlanacak olan Famille Venzdei, Vol.2 için, şirketin kurucusu ve aynı zamanda Venzdei Music artistlerinden olan Naskas şu cümleleri kuruyor:

“Benim ve tüm ekibimin gece gündüz üzerinde çalıştığı bir albüm… Birbirinden farklı soundlar ile dinleyici karşısına çıkmaya ve herkesi şaşırtmaya hazırlanıyoruz. Bu albümün, uzun yıllar sektörde izi kalsın istiyoruz ve bütün çabamız bunun için. Kapak çalışmasıyla, içindeki şarkılarla, konseptiyle, gala partisiyle… Her açıdan ses getireceğine yürekten inanıyoruz. Yayın tarihi geldiğinde bütün sevenlerimizin desteğini bekliyoruz!”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR