Ana SayfarapDianz ve Anıl Piyancı'dan "Öperler" geldi

Dianz ve Anıl Piyancı’dan “Öperler” geldi

Dianz, bu kez 5 şarkılık bir EP ile dinleyiciyle buluştu. Dianz ve Anıl Piyancı işbirliği de “Öperler” oldu.

Sony Music Türkiye etiketiyle bugün yayınlanan Babba‘da daha önce bir Ouz Baydar işbirliği olan “Sen de Yansan” ve Keişan ile featuring yaptığı “Kasılma” şarkılarının yanı sıra “Abi”, “Kum Gibiyim” ve bir Anıl Piyancı featuring’i olan “Öperler” gibi yeni şarkılar yer alıyor. Babba‘nın alt yapılarında ise Berkay Duman ve Ouz Baydar imzası dikkat çekiyor.

EP’nin çıkış şarkısı “Öperler” için Dianz, “Yüzüme gülüp arkamdan kuyumu kazanlara hazırladığım bir şarkı bu. ‘Öperler ama öpmedik derler’. Anıl Piyancı ile “En Büyüğü” şarkısında güzel bi reaksiyon almıştık. Bu şarkının da ilgi çekeceğini düşünüyorum” diyor.

Dianz EP’deki diğer şarkıları da şöyle anlatıyor:

“Babba’nın tek bir derdi var: Artık susmak yok. 2 yıl öncesine kadar herkese, her şeye ‘eyvallah’ diyordum. Öyle bir dönemdeyim ki kimseye eyvallahım yok. Yaşça büyük olup karakter olarak büyüyememiş olan tiplere ‘Abi’ , beni tanımadan ön yargıyla gelenlere ‘Kasılma’, Londra’da doğdum diye mahalle nedir bilmez diyenlere ‘Kum Gibiyim’, sabrımı tüketen arkadan oynayanlara ‘Öperler’ şarkısını hediye ettiğim bi EP oldu Babba.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR