Ana SayfaalternatifDilhan Şeşen'den "Teninle Konuşmak"a klip geldi

Dilhan Şeşen’den “Teninle Konuşmak”a klip geldi

Ezginin Günlüğü 40 Yıllık Şarkılar albümüne ses veren isimlerden Dilhan Şeşen, grubun “Teninle Konuşmak” şarkısının videosunu dinleyicilerle paylaştı.

Söz ve müziği Nadir Göktürk’e, düzenlemesi Emre Kuvvetli, Cihan Reşit Köse ve Dilhan Şeşen’e ait olan “Teninle Konuşmak”ın klibi Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle yayınlandı.

Şeşen, şarkıyı şu sözlerle paylaştı:

“Güzel adamlar, güzel kadınlar hepinize selamlar ve sevgiler. Ben Dilhan. Duvardakiler Cihan ile Emre. Ben benim. Emre ile Cihan da inanın hep bu coolluktalar. Cihanın bas çalıyor olmasının bu durumu destekleyen bir etken olduğunu düşünüyorum. Kamerayı sağolsun Yağız tuttu, Hüseyin klibin rengini toparladı. Sokaktaki meraklı teyzeler, aceleci kornalar, anlayışlı kuryeler, uyum içindeki bulutlar ve şakacı martılar. Bence hayattaki tatlar hep bu tür alçak gönüllü, içinde olup görmeye ve yaşamaya değer anlardan ibaret. Aldığımız kararlar değil yaptığımız seçimler hayatımızı şekillendiriyorsa bunun sorumluluğunu taşımak da minik ayakları yere emin bir şekilde bastıran bi gerçekliği olabilir.
Selam ve sevgi ile.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR