Ana SayfarapDJ Artz, Bugy ve Beam'den "Numby" nihayet yayında

DJ Artz, Bugy ve Beam’den “Numby” nihayet yayında

Uzun zamandır heyecanla beklenen DJ Artz, Bugy ve Beam işbirliği “Numby” bugün yayınlandı. 

DJ Artz’ın Twitter hesabından “4 sene sonra yeni parça. Heyecan bastı hafif” diyerek paylaştığı şarkının sözleri Tyshane Thompson müziği ise Efe Çelik, Anıl Buğra Gürel imzası taşıyor. KOVL’un yeni çalışması dinleyiciler tarafından da heyecanla karşılandı.

DJ ARTZ KİMDİR?

Gerçek adı Efe Çelik olan ünlü DJ sahnede DJ Artz mahlasını kullanıyor. Rap sanatçısı Ezhel ile birlikte yaptığı parçalarla geniş kitlelere adını duyuran Çelik, 2 Ekim 1989’da dünyaya geldi. DJ’liğin yanı sıra prodüktörlük de yapan Artz’ın Berkcan Güven, Şehinşah, Hidra, Ezhel, Murda, Anıl Piyancı ve Ben Fero gibi isimlerle de işbirlikleri oldu.

BUGY KİMDİR?

Asıl adı Anıl Buğra Güler olan sanatçı müzik hayatına 2008 yılında başladı. Müziğe Rap ile başlayan Bugy, elektronik müzikte profesyonelleşerek, iki müzik türünü birleştirdiği ‘beatmaker’lıkla ilgileniyor. Elektronik müziğin başarılı ismi, sosyal medyada dağıtıma sunduğu, popüler remiks’leriyle de tanınıyor.

BEAM KİMDİR?

Dünyaca ünlü ABD’li rapçi, şarkı yazarı ve prodüktörü Beam ise son dönemde en çok Justin Bieber’la olan “Love You Different” şarkısıyla büyük ilgi gördü. Sahnede daha önce Elite, Tyshane gibi mahlasları da kullanan Beam, Kingston, Jamaika doğumlu. 26 yaşındaki sanatçı 21 Savage ve 2 Chainz gibi isimlerle de işbirlikleri yaptı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR