Ana SayfaHaberlerDJ Artz: "'Lolo' Norm Ender'e atılmış bir diss değil"

DJ Artz: “‘Lolo’ Norm Ender’e atılmış bir diss değil”

Ezhel’in Bugy ile birlikte KOVL Gang’inin içinde yer alan prodüktör DJ Artz, Epidemik’in YouTube kanalına konuk oldu. DJ Artz, Ezhel’in “Lolo” şarkısının Norm Ender’in “Mekanın Sahibi” şarkısına diss olarak yapılmadığını açıkladı. 

Yakında Ezhel’in Ufo361’le olan “Lights Out” albümünde yer alan “Bir Daha” şarkısının remix’inin yayınlanacağını açıklayan prodüktör DJ Artz, Epidemik Medya’nın YouTube kanalında Selim Öner’in konuk oldu. 

DJ Artz, Ezhel’in “Lolo”nun sanıldığı gibi “Mekanın Sahibi”ne diss olmadığını açıkladı.

“Mekanın Sahibi” ve “Lolo” 19 Temmuz 2019 günü yayınlandığı için çoğu dinleyici “Lolo”nun “Mekanın Sahibi”ne diss olduğunu düşünmüştü.

dj artz

LOLO” NORM ENDER’E DISS DEĞİL

‘Lolo’ şarkısının Norm Ender’e diss sanılması üzerine konuşan DJ Artz, “Norm Ender açıklama yapmış, ‘Ivana Sert’e diss attı’ diye vermişler. Adam bir yere röportaj vermiş. Bu diss kelimesi sizin düşündüğünüz gibi radyo röportajında yapılacak bir şey değil. Adam sallamış, diss diye bir şey değil bu yani. Bu konuda çok rahatsız oluyorum. ‘Lolo’ bir diss değil, hiç alakası yok. Herkes bir dönem ‘sosis salam’ diye yorum yazıyordu, ona verilmiş bir cevaptı bu. Bir kişiye yazılmış değil ki. Biz onu mayısın 5’inde kaydettik, 1 mayıs’ta da ‘Olay’ı yaptık” dedi. 

Norm Ender, ödül aldığı bir gecenin sunucusu olan Ivana Sert’in “Rap sanat değildir” sözüne göndermede bulunmuş, pek çok haber mecrası bunu “Norm Ender Ivana Sert’e diss attı” başlığıyla vermişti. 

BERKCAN GÜVEN İYİ BİR ÇOCUK DEDİK 

ezhel konser

DJ Artz, Ezhel’in YouTuber Berkcan Güven’le olan samimiyeti konusunda da şunları söyledi:

“‘Lolo’nun çıkacağı gün bir artwork sorunu oldu, artwork yoktu. Berkcan nasıl yaptı bilmiyorum ama 6 saatte bir şekilde yolunu buldu, adam canını dişine taktı ve yaptı. Müzik sayesinde tanıştık ve birbirimizi sevdik. Berkcan da Efe de iyi bir çocuk dedik. Hani öyle hususi olarak Berkcan’ı da kliplerimize koyalım, biz de Berkcan’ın videolarında gözükelim gibi bir çabamız olmadı. En azından ben, Sercan, Bugy özelinde bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Keza Efe de öyle, biz iyi niyetli insanlarız. Bunun ucunda PR, takipçi gibi şey yok” dedi. 

Programın tamamını izlemek için:


Epidemik Medya’nın YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.


BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR